HAKKIMIZDA

ANI REKLAM(Açık Hava Reklam Hizmetleri)

  • Tabela geniş kitleler ve yüksek rekabet ortamında açık alanlarda, caddelerde, sokaklarda, alış veriş merkezlerinde sizlerin fark edilerek potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmeniz için gerekli olan etkiyi yaratan açık hava reklam aracıdır. Işık sistemleri, led teknolojileri yada başka bir çok farklı teknik kullanılarak üretilen tabela müşterileriniz üzerinde hedeflediğiniz etkiyi yakalayarak markanızın fark edilmesini sağlayan ürünlerdir. Gerek ışıklı tabela, gerek ise let tabela ile sağlanan çarpıcılık algısı benzer şekilde bunların kombinleri ile oluşan kutu harf tabela ve plexi glas tabelalarda da mümkündür. Reklamcılık hizmetleri marka bilincinizi ve markanız ile potansiyel müşterileriniz üzerinde yaratmak istediğiniz algıyı anlayarak siz ve markanızı en iyi temsil edecek tabelalar üretir. ANI REKLAM (Açık Hava Reklam Hizmetleri) olarak siz değerli müşterilerimizin  tabelalarını kaliteli ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız .
  • http://www.anireklam.net/  web sitemiz üzerinden tüm tabela çeşitlerinden bilgi sahibi olabilir ve telefon ve mail desteğinde bulunabilirsiniz.
  • Sizlere bir ,telefon kadar yakınız 0532 253 48 93 telefon numarasını arayarak bizlere soru ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.  anireklam.net@gmail.com mail adresimiz üzerinden de bilgi sahibi olabilirsiniz. ANI REKLAM (Açık Hava Reklam Hizmetleri)   olarak 30 yıllık tecrübe ile tasarım gücü en iyi şekilde tasarlanmış göze hoş görünen tabelalar yapıyoruz. Sizler ANI REKLAM (Açık Hava Reklam Hizmetleri) olarak nasıl tabela yaptığımızı kısa bilgi kapsamında açıklamak istiyoruz. Müşteri 0532 253 48 93 telefon numarasından veya anireklam.net@gmail.com mail adresimize yaptırmak istediği tabela çeşidini ve ölçülerini göndererek daha detaylı bilgi alabilirler. Ölçü alma konusunda dilerseniz uzman arkadaşlarımız size yardımcı olsunlar zira yanlış ölçü vermeniz tabelalarınızın sağlıksız yapılmasına neden olacaktır. Unutmayın ki tabela yapılıyorken birçok aşamadan geçmektedir ve göründüğü gibi kolay bir iş değildir.
  • Tabela çeşidi ve fiyatlandırma konusunda anlaşma sağlanırsa tabelanın üzerinde yer alacak logo ve yazıların sizden mail yolu ile alınacaktır tasarım ekibimiz isteğiniz üzerine tabelalarınızı tasarlayacak ve size tasarımın bitmiş hali size mail olarak geri bildirilecektir. Sizlerin onayından sonra tabelanın baskı aşaması hazırlanır ve kaliteli baskı makinemizde basılır. Alınmış ölçülere göre kasa montajı yapılır. Belirtilen adrese teslimat için montaj ekibimiz gelir ve güvenli sağlıklı bir şekilde montajını yapar ki zaten en önemli olan yer de burasıdır sizler görsel bakımından en iyi ve en güzel baskı makinesin de baskı yaptırabilirsiniz ama iyi bir montaj olmazsa bunların hepsi bir süre sonra sizin ihtiyaçlarını karşılamayacaktır. ANI REKLAM (Açık Hava Reklam Hizmetleri) olarak Analiz Ederiz; Sizi dinler, ihtiyaçlarınızı anlarız.ANI REKLAM (Açık Hava Reklam Hizmetleri) olarak Tasarlarız; En uygun projeyi sizin için tasarlarız. ANI REKLAM (Açık Hava Reklam Hizmetleri) olarak Çözüm Üretiriz; En doğru çözümü sizin için üretiriz. ANI REKLAM (Açık Hava Reklam Hizmetleri) alanında asla taviz vermeden sizlere en uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Hemen bizimle iletişime geçerek tabela fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Call Now Button
Kapalı
Kapalı